Время пров. занятий

1 ВТ-9 А

Базарбекова М.О.

Ауд.

1 Тур 9А

Дәулен Ш.

 

Понедельник

 830-0950

Қоғамтану

Беймбетова Г.О.

307

Информатика

Бердіқұл Н.Б.

223

1000 -1120

Орыс тілі

Қалжанова А.Д. ., Шаймуханбетова К.А.

215

Алғашқы әскери дайындық

Икапов Д.С.

309

1140-1310

Математика

Сейсекулова С. Б.

207

Ағылшын тілі

Токтыбаева Б.С. , Архабаева А.Ж.

217

216

1310-1355

Сынып сағаты

 

Сынып сағаты

 

1400-1520

Валеология

Пшенбаева П.С

 

Математика

Сейсекулова С. Б.

 

1530-1650

 

 

 

 

1700-1830

 

 

 

 

Вторник

830-1000

Ағылшын тілі

Кобландина К.С. , Молдабек А.Т

 

Орыс әдебиеті

Калжанова А.Д

207

1010 -1140

Физика

Абуова С.А.

306

Валеология

Пшенбаева П.С

 

1200-1330

Алғашқы әскери дайындық

Икапов Д.С.

309

Физика

Абуова С.А.

306

1340-1510

Қазақстан тарихы

Абдиманов С.А.

 

Қоғамтану

Беймбетова Г.О.

307

1520-1650

 

 

 

 

1700-1830

 

 

 

 

Среда

830-1000

Қазақ әдебиеті

Қурманаева А.Ж.

 

Дүниежүзі тарихы

Беймбетова Г.О.

307

1010 -1140

Математика

Сейсекулова С. Б.

207

Қазақ тілі

Жексембаева Р.С.

311

1200-1330

Химия                 / Қазақстан тарихы

Усенбаева Г.А.  / Абдиманов С.А.

318

Математика             / Химия

Сейсекулова С. Б.  /  Усенбаева Г.А.

207

318

1340-1510

 

 

 

 

1520-1650

 

 

 

 

1700-1830

 

 

 

 

Четверг

830-1000

Информатика

Базарбекова М.О.

220

Химия

Усенбаева Г.А.

 

1010 -1140

Дене шынықтыру

Есмуратов Ш.Ш., Жолаев Н.Б.

с/з

Қазақстан тарихы

Абдиманов С.А.

 

1200-1330

Биология

Пшенбаева П.С.

 

Туристік спорттық дайындық

Ахметов Е.Б.

208

1340-1510

Қазақ тілі

Құрманаева А.Ж.

 

Орыс тілі

Шаймуханбетова К.А., Карабалаева М.М.

215

117

1520-1650

 

 

 

318

1700-1830

 

 

 

 

Пятница

830-1000

Химия

Усенбаева Г.А.

318

Дене шынықтыру

Мусабеков А.С. , Ахметов Ж.Т.

с/з

1010 -1140

Орыс әдебиеті

Шаймуханбетова К.А

 

Қазақ әдебиеті

Жексембаева Р.С.

311

1200-1330

Алғашқы әскери дайындық / Физика

Икапов Д.С.                        /  Абуова С.А.

309

306

Дүниежүзі тарихы / Алғашқы әскери дайындық

Беймбетова Г.О.   /  Икапов Д.С.

307

309

1340-1510

Дене шынықтыру (факультатив)

Жолаев Н.Б.

     

1520-1650

 

 

 

 

1700-1830

 

 

 

 

Суббота

830-1000

 

 

 

 

1010 -1140

 

 

 

 

1200-1330

 

 

 

 

1340-1510

 

 

 

 

1520-1650

 

 

 

 

1 курс 2 курс 3 курс